Nawigacja
Strona główna
Konto szkoły
Patron
Galeria wideo
Kort tenisowy
Samorząd szkoły
Zawody sportowe
Kancelaria szkolna
Dzwonki
Szkolne osiągnięcia

Egzamin gimnazjalny
Konkurs międzyklasowy KLASA Z KLASĄ

Ogłaszamy konkurs międzyklasowy „Klasa z klasą”.
Każdego miesiąca rozpoczynając od listopada do końca roku szkolnego klasy rywalizują o punkty wg wytycznych zamieszczonych w regulaminie. Zwycięska klasa miesiąca w nagrodę otrzymuje losowo wybrany dzień bez pytania i kartkówek.

Ocenie podlegać będzie: średnia klasy, łańcuch szóstek, wzorowa frekwencja, brak spóźnień, udział w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych, zmiana obuwia, strój galowy podczas uroczystości szkolnych, zachowanie uczniów, zaangażowanie w życie szkoły.

Więcej szczegółów w ---> REGULAMINIE

Zmiany w planie 26-28.10
26 - 28 października będą obowiązywały zmiany w planie lekcji ---> ZASTĘPSTWA

Pływanie - sobota 22.10.2016

Z powodu awarii pływalni w najbliższą sobotę (22.10.2016) zajęć PŁYWANIA NIE MA!


II etap konkursów kuratoryjnych - wymagania
Gratulujemy wszystkim uczniom zakwalifikowanym do II etapu konkursów przedmiotowych i tematycznych. Jednocześnie chcemy poinformować, że na stronie LSCDN pojawił się zakres wymagań do etapu drugiego i trzeciego dla gimnazjum .
Zainteresowanych uczniów prosimy o zapoznanie się z zawartymi w nim informacjami i życzymy sukcesów w kolejnych etapach.

Dzień Edukacji Narodowej


Zaproszenie
W najbliższą sobotę (15.10.2016r.) w naszej szkole odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku w ramach akcji Komórkomania organizowanej przez fundację DKMS. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc w walce z nowotworami krwi zapraszamy w godz. 9.00-15.00 do budynku KLO ul. Janowska 55 (sala nr 2, parter, główne wejście).
Dawcą może zostać każdy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia, który waży min 50 kg i nie ma dużej nadwagi. Ważne, by był w dobrej kondycji fizycznej, nie cierpiał na choroby przewlekłe i nie należał do żadnej z grup ryzyka.
Rejestracja trwa około 10 min! Więcej na stronie www.dkms.pl Zapraszamy

Najbliższe konkursy przedmiotowe
ETAP SZKOLNY:
geografia 17.10.2016 (poniedziałek)
język rosyjski 18.10.2016 (wtorek)

Rozpoczynamy Ligę!

Projekt IIIA - Kolorowa chemia
Dnia 10 października 2016 roku w ramach projektu edukacyjnego z chemii pod tytułem: "Kolorowa chemia" uczennice klasy 3a Amelia Kalinowska, Alicja Jeleń, Karolina Wiatrowicz i Gabriela Lemieszek zorganizowały pokazy chemiczne dla klas pierwszych. Ich celem było pokazanie, że chemia może być bardzo ciekawa. Przedstawiły doświadczenia takie jak lokomotywa, smocza krew oraz zaprezentowały kolorowe wskaźniki. Uczniowie wykazali się dużą aktywnością i zainteresowaniem co pomogło w przeprowadzeniu lekcji i dzięki tamu stały się one ciekawsze. Oprac. A. Kalinowska >>>GALERIA
Kalendarz KG 2016/2017
konkursy przedmiotowe 2016/2017
Zajęcia dodatkowe
Matematyka dla uczniów
Polecamy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło