Program Czytelniczy 2017/18
Lubisz czytać książki? Fantastyka to Twój świat? Nie boisz się długich książek? Nie przerażają Cię Nazgule i mroczny klimat Mordoru? Daj się zaprosić do wspólnej lektury ,,Władcy pierścieni” J.R.R. Tolkiena! Weź udział w dyskusjach, projekcjach filmowych i quizach! Włącz się w organizację projektu SZKOLNY DZIEŃ FANTASTYKI ! Sprawdź to! Zgłoś się do Programu Czytelniczego 2017/18 u swojej polonistki.
Czas wyruszać w drogę. Frodo i jego drużyna czekają na Ciebie!
Termin przeczytania ,,Drużyny pierścienia” – 11 grudnia 2017.

Kalendarz roku szkolnego 2017/2018
W panelu bocznym umieszczony został kalendarz roku szkolnego 2017/2018.
Daty konkursów przedmiotowych zostaną w nim uzupełnione jak tylko pojawi się informacja o konkursach na stronie Kuratorium Oświaty.

Komunikat
W związku z wycieczką klas II KG do Lublina dnia 25 września (poniedziałek) będzie obowiązywał zmieniony plan zajęć lekcyjnych.
Zmiany zostały naniesione w dzienniku elektronicznym i są dostępne >>> TUTAJ
Proszę uczniów i nauczycieli o zapoznanie się z nimi.

Plan lekcji od 25 września
UWAGA!
Od poniedziałku 25 września, nastąpi drobna zmiana planu dotycząca godzin wychowania fizycznego dziewcząt w klasie IVa KSP i klasach III ab KG. Proszę zapoznać się ze zmianami. ---> PLAN

Zmiany zostały oznaczone czerwoną czcionką

Dzień Patrona

Dzień Patrona- 22 września 2017 r.

• godz. 8.45 – zbiórka w kościele pw. Narodzenia NMP przy ul. Brzeskiej,
• godz. 9.00 – msza święta wraz ze ślubowaniem uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej,
• po mszy świętej przejście gimnazjalistów i uczniów klas VII KSP do kina Merkury na Akademię z okazji Dnia Patrona i Jubileuszu 20-lecia KLO. Najmłodsi uczniowie naszych szkół natomiast wraz z wychowawcami wracają do budynku szkoły na filmowe przedpopołudnie.
W tym dniu odwołane są wszystkie zajęcia lekcyjne.

Komunikat - zmiany w planie
Proszę zapoznać się ze zmianami w planie lekcji na jutro --->>> ZMIANY 21.09
Zmiany można również śledzić w dzienniku elektronicznym.

Komunikat
Dnia 18 września (poniedziałek), zajęcia kończą się po 6 godzinie lekcyjnej. Pozostałe lekcje zostają odwołane.

Świetlica pracuje wg harmonogramu.

Deklaracja wyboru języka obcego na egzaminie gimnazjalnym
Rodzice uczniów klas III KG proszeni są o zwrot otrzymanych na zebraniu wypełnionych deklaracji wyboru języka obcego nowożytnego do piątku 29 września 2017 r.

Informacje o egzaminie gimnazjalnym, procedurach, przyborach, dostosowaniach można znaleźć na stronie OKE KRAKÓW

Zmiany w planie 11.09
Proszę zapoznać się z zastępstwami na poniedziałek --->>> PLAN 11.09

UWAGA! Niewielkie zmiany w planie lekcji od 11 września 2017 r. --->>> POBIERZ PLAN
Przekaż swój 1% podatku
Szanowni Państwo,
gorąco zachęcamy do przekazania 1% podatku na rozbudowę Katolickiej Szkoły Podstawowej w Białej Podlaskiej.
Każdy może odprowadzić 1% podatku
wpisując nr KRS 0000223111
i cel szczegółowy: 37815 KSP
Caritas Diecezji Siedleckiej wydzielił również konto na darowizny:
BS Siedlce 78 9194 0007 0027 9318 2000 0010, z dopiskiem: „KSP Biała Podlaska”.
Wpłacone przez Państwa pieniądze zostaną spożytkowane na bezpośrednie cele związane z edukacją dzieci i młodzieży.
Zachęcamy do przystąpienia do akcji i jej rozpropagowania. Dziękujemy!
Kalendarz KG 2017/2018
Matematyka dla uczniów