Nawigacja
Strona główna
Konto szkoły
Patron
Galeria wideo
Zawody sportowe
Zajęcia dodatkowe
Galerie
Kancelaria szkolna
Dzwonki
Szkolne osiągnięcia

Egzamin gimnazjalny
Plan lekcji na poniedziałek 28.04.2014
28 kwietnia 2014 r. obowiązuje zmieniony plan lekcji.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami: Plan lekcji

Mistrzostwa szkoły w pływaniu - finały

Mistrzostwa szkoły w pływaniu - eliminacje

Wyniki II etapu Bialskiej Ligi Polonistycznej
Ogłaszamy wyniki II etapu naszego konkursu oraz wyniki zbiorcze (po dwóch etapach).
Dołączamy również arkusz konkursowy.
Wyniki II etapu
Wyniki zbiorcze - po dwóch etapach
Arkusz konkursowy
Gratulujemy nie tylko tym, którzy najlepiej poradzili sobie z zadaniami, ale wszystkim uczestnikom Bialskiej Ligi Polonistycznej odważnie stawiającym czoła trudnemu wyzwaniu, jakim jest gramatyka języka polskiego.
Zapraszamy do wzięcia udziału w III etapie konkursu, który będzie dotyczył powieści J. R. R. Tolkiena Hobbit i biografii jej autora.
Do zobaczenia 29 kwietnia o godzinie 16.30!

Laureaci konkursów przedmiotowych
Miło nam poinformować, że dwoje uczniów klasy III c odniosło w bieżącym roku szkolnym sukces w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskie Kuratorium Oświaty, uzyskując tytuł laureata.
Maciej Paczóski został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, a Martyna Nowak laureatką Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego.
Gratulujemy uczniom i ich nauczycielom sukcesu!

Finał Konkursu Biblijnego
11 marca 2014 r. w Urzędzie Miasta Biała Podlaska odbył się Finał XIV Bialskiego Konkursu Biblijnego. Tematem przewodnim tegorocznej edycji było "Spotkanie z Jezusem w Ewangelii świętego Jana". W konkursie udział wzięło 800 gimnazjalistów, spośród których w dwóch etapach wyłoniono 10 finalistów.
Julia Korpysz uczennica klasy II a reprezentująca nasze gimnazjum została laureatką i zdobywczynią drugiego miejsca. Zdobywcy miejsc na podium otrzymali pamiątkowe trofea a szkoły puchary za zajęcie I, II i III miejsca.
Gratulujemy i zachęcamy do obejrzenia zdjęć konkursowych w galerii

Zakończenie rekrutacji
Zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym, tj. 10 marca rekrutacja do klas pierwszych KG na rok szkolny 2014/2015 została zamknięta.

Wyniki matematycznycznych zmagań
Uczniowie naszego gimnazjum corocznie biorą udział w matematycznych zmaganiach organizowanych w ramach projektu Łowców Talentów i odnoszą sukcesy zajmując bardzo dobre i dobre miejsca w województwie.
Udział w konkursie ALFIK MATEMATYCZNY 2013 okazał się sukcesem dla dwóch uczniów klasy IIc: Maciej Szczepański, uzyskał dobry wynik w konkursie i uplasował się w klasyfikacji wojewódzkiej na 5. miejscu, zaraz za nim na miejscu 6. był Daniel Byszuk. Ponadto Maciej Paczóski z klasy IIIc uzyskał dobry wynik zajmując 7. miejsce w województwie.
Sporym zainteresowaniem cieszył się również konkurs MAT 2014 w którym Maciej Szczepański odniósł sukces zajmując 1. miejsce w województwie (18. w kraju), Maciej Paczóski uzyskał 2. wynik w województwie w swojej kategorii wiekowej. Na wyróżnienie zasługuje również Daniel Byszuk (6. miejsce).
Gratulujemy i zachęcamy do udziału w innych matematycznych zmaganiach.

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Niemczech i Rosji
28 lutego 2014 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Rosji organizowanym przez Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Białej Podlaskiej.
W Konkursie Wiedzy o Niemczech, troje naszych uczniów: Karolina Domańska, Dominik Nitychoruk i Gabriel Floszmann, zajęło odpowienio I, II i VI m-ca.
Kolejne wyróżnienia, tym razem w Konkursie wiedzy o Rosji zdobyli: Aleksandra Bielecka, Anna Sałamatow i Natalia Barszczewska zdobywając odpowiednio IV, VII i IX m-ce
Gratulujemy!
itv norwid
Przekaż 1%

Fundacja Nasza Szkoła 08-119 Siedlce Sokołowska 172
KRS: 0000147428 NIP: 821-23-11-045 REGON: 712498144
konto: Bank Spółdzielczy w Siedlcach 05 9194 0007 0024 6365 2000 0010
Uwaga! Ważne!
Szanowni rodzice,
od stycznia 2018 r. czesne za ucznia Katolickiego Gimnazjum należy wpłacać na konto KG.
Numer konta: 48 8025 0007 0014 1673 2000 0010
tytułem: imię i nazwisko ucznia, klasa, miesiąc za który dokonywana jest wpłata (np. Jan Nowak, 2c, styczeń)
Kalendarz KG 2017/2018
Zajęcia dodatkowe
Dziennik elektroniczny
KSP
Matematyka dla uczniów
Polecamy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło