Plan lekcji na poniedziałek 28.04.2014
28 kwietnia 2014 r. obowiązuje zmieniony plan lekcji.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami: Plan lekcji

Mistrzostwa szkoły w pływaniu - finały

Mistrzostwa szkoły w pływaniu - eliminacje

Wyniki II etapu Bialskiej Ligi Polonistycznej
Ogłaszamy wyniki II etapu naszego konkursu oraz wyniki zbiorcze (po dwóch etapach).
Dołączamy również arkusz konkursowy.
Wyniki II etapu
Wyniki zbiorcze - po dwóch etapach
Arkusz konkursowy
Gratulujemy nie tylko tym, którzy najlepiej poradzili sobie z zadaniami, ale wszystkim uczestnikom Bialskiej Ligi Polonistycznej odważnie stawiającym czoła trudnemu wyzwaniu, jakim jest gramatyka języka polskiego.
Zapraszamy do wzięcia udziału w III etapie konkursu, który będzie dotyczył powieści J. R. R. Tolkiena Hobbit i biografii jej autora.
Do zobaczenia 29 kwietnia o godzinie 16.30!

Laureaci konkursów przedmiotowych
Miło nam poinformować, że dwoje uczniów klasy III c odniosło w bieżącym roku szkolnym sukces w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskie Kuratorium Oświaty, uzyskując tytuł laureata.
Maciej Paczóski został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, a Martyna Nowak laureatką Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego.
Gratulujemy uczniom i ich nauczycielom sukcesu!

Finał Konkursu Biblijnego
11 marca 2014 r. w Urzędzie Miasta Biała Podlaska odbył się Finał XIV Bialskiego Konkursu Biblijnego. Tematem przewodnim tegorocznej edycji było "Spotkanie z Jezusem w Ewangelii świętego Jana". W konkursie udział wzięło 800 gimnazjalistów, spośród których w dwóch etapach wyłoniono 10 finalistów.
Julia Korpysz uczennica klasy II a reprezentująca nasze gimnazjum została laureatką i zdobywczynią drugiego miejsca. Zdobywcy miejsc na podium otrzymali pamiątkowe trofea a szkoły puchary za zajęcie I, II i III miejsca.
Gratulujemy i zachęcamy do obejrzenia zdjęć konkursowych w galerii

Zakończenie rekrutacji
Zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym, tj. 10 marca rekrutacja do klas pierwszych KG na rok szkolny 2014/2015 została zamknięta.

Wyniki matematycznycznych zmagań
Uczniowie naszego gimnazjum corocznie biorą udział w matematycznych zmaganiach organizowanych w ramach projektu Łowców Talentów i odnoszą sukcesy zajmując bardzo dobre i dobre miejsca w województwie.
Udział w konkursie ALFIK MATEMATYCZNY 2013 okazał się sukcesem dla dwóch uczniów klasy IIc: Maciej Szczepański, uzyskał dobry wynik w konkursie i uplasował się w klasyfikacji wojewódzkiej na 5. miejscu, zaraz za nim na miejscu 6. był Daniel Byszuk. Ponadto Maciej Paczóski z klasy IIIc uzyskał dobry wynik zajmując 7. miejsce w województwie.
Sporym zainteresowaniem cieszył się również konkurs MAT 2014 w którym Maciej Szczepański odniósł sukces zajmując 1. miejsce w województwie (18. w kraju), Maciej Paczóski uzyskał 2. wynik w województwie w swojej kategorii wiekowej. Na wyróżnienie zasługuje również Daniel Byszuk (6. miejsce).
Gratulujemy i zachęcamy do udziału w innych matematycznych zmaganiach.

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Niemczech i Rosji
28 lutego 2014 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Rosji organizowanym przez Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Białej Podlaskiej.
W Konkursie Wiedzy o Niemczech, troje naszych uczniów: Karolina Domańska, Dominik Nitychoruk i Gabriel Floszmann, zajęło odpowienio I, II i VI m-ca.
Kolejne wyróżnienia, tym razem w Konkursie wiedzy o Rosji zdobyli: Aleksandra Bielecka, Anna Sałamatow i Natalia Barszczewska zdobywając odpowiednio IV, VII i IX m-ce
Gratulujemy!

Kalendarz KG 2017/2018