Od poniedziałku 4 marca następuje drobna korekta planu zajęć.

Plan w wersji do wydruku --->>> POBIERZ

Proszę na bieżąco śledzić zmiany (zastępstwa)
w dzienniku elektronicznym.

I etap konkursu Wiedzy o Sejmie w Katolickim Gimnazjum odbędzie się
w poniedziałek 25 lutego 2018 r. o godz. 10.50 w auli szkolnej.

Zebrania z rodzicami uczniów klas III
podsumowujące I okres nauki
w Katolickim Gimnazjum odbędą się
22 stycznia 2019 r. (wtorek) o godzinie 17.30.

SZKOŁA, W KTÓREJ WARTO SIĘ UCZYĆ!
Bardzo się cieszymy i spieszymy poinformować, że w ogłoszonym przez Perspektywy XXI Ogólnopolskim Rankingu Liceów i Techników na rok 2019 nasze Katolickie Liceum zajęło:
2. miejsce wśród liceów bialskich;
15. miejsce wśród szkół województwa lubelskiego;
303. miejsce w Polsce.
Dzięki osiągnięciom naszych uczniów i nauczycieli w roku 2018 KLO ma prawo używać honorowego tytułu SREBRNEJ SZKOŁY 2019.

Gratulujemy!

Życzenia

Sukces w konkursach przemiotowych
Z radością i dumą informujemy o sukcesach uczniów w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Lublinie.
W bieżącym roku szkolnym 5 uczniów zmierzy się z finałem wojewódzkim.
Podwójnym finalistą został Mateusz Winiarek z klasy 3a uzyskując doskonałe wyniki w konkursach z fizyki i matematyki. Ponadto z konkursem z fizyki zmierzy się również jego kolega z klasy Miłosz Morozow. W finale województwa z językiem angielskim będzie zmagać się Laura Olejniczak z klasy 3c. Na chemii reprezentować nas będzie Mateusz Miraszewski z klasy 3a, zaś w konkursie polonistycznym-Weronika Chwaluk z 3b.

Gratulujemy sukcesu i już dziś zaciskamy kciuki życząc powodzenia na ostatnim etapie!

Zmiany w planie - 11 grudnia
UWAGA! W związku z wycieczką klas: IV i V proszę zapoznać się ze zmianami w planie w dzienniku elektronicznym.

List i Komunikat MEN
Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie Uczniów VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum,
już wkrótce, za pośrednictwem dyrektorów szkół, dotrze do Państwa ulotka dotycząca rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. To ważny dla Państwa moment. Zachęcam, aby wspólnie ze swoimi dziećmi – uczniami VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum – zapoznali się Państwo z treścią ulotki. Jestem przekonana, że zawarte w niej informacje będą pomocne. Zapewniam, że szkoły są gotowe na przyjęcie Państwa dzieci – posiadają odpowiednią liczbą sal dydaktycznych i utworzą większą liczbę klas...

Więcej w rozwinięciu.

Paczuszka dla Maluszka - Warto pomagać!
Powoli wkraczając w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, zakupowej gonitwy, sprzątania i rodzinnych spotkań Fundacja Małych Stópek pragnie przypomnieć, że jest to niezwykły czas i okazja, aby nie tylko dostawać, ale również… podarować coś od siebie drugiemu człowiekowi.

W dniach od 3 do 17 grudnia w naszej szkole odbędzie się akcja, podczas której zbieramy i przygotowujemy z ofiarowanych nam darów świąteczne prezenty dla dzieci, których nie stać na zapewnienie podstawowych środków do pielęgnacji i higieny. Potrzebne są przede wszystkim artykuły higieniczne: pieluszki jednorazowe, chusteczki nawilżane, kosmetyki do pielęgnacji niemowląt, ale również artykuły dla mam.

Z pewnością i Ty doświadczysz obdarowania i … Bożego Narodzenia.

Więcej informacji na stronie ► Paczuszka dla Maluszka