Nawigacja
Strona główna
Konto szkoły
Patron
Galeria wideo
Zawody sportowe
Zajęcia dodatkowe
Galerie
Kancelaria szkolna
Dzwonki
Szkolne osiągnięcia





Egzamin gimnazjalny







Osiągnięcia

LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

konkurs matematyczny (3)
Mateusz Dębowski  (2006)
Wojciech Krawczyk (2009)
Maciej Szczepański (2015)

konkurs języka rosyjskiego (10)
Maciej Kucharczuk (2006 i 2008)
Paulina Szymańska (2007)
Dorota Daniluk (2008)
Karolina Czubaj  (2009 i 2010)
Waleria Sałamatow (2010)
Piotr Arseniuk (2011)
Amelia Kurjaniuk (2012)
Szymon Waśkiewicz (2012)

konkurs krasomówczy (1)
Żaklina Szewczuk  (2008)

konkurs chemiczny (3)
Wojciech Krawczyk (2009)
Patrycja Lesiuk (2010)
Karolina Domańska (2015)

konkurs fizyczny (4)
Wojciech Krawczyk (2009)
Karol Pawłowski (2011)
Maciej Paczóski (2014)
Maciej Szczepański (2015)

konkurs języka polskiego (2)
Amelia Kurjaniuk (2012)
Martyna Nowak (2014)

konkurs ortograficzny (1)
Karolina Domańska (2015)

konkurs języka angielskiego (3)
Maciej Wojtiuk (2013)
Dominika Wasilewska (2015)
Aleksandra Wilczyńska (2015)

konkurs języka niemieckiego (2)
Gabriel Floszmann (2015)
Dominik Nitychoruk (2015)

konkurs historyczny (1)
Alicja Marczewska (2013)



FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH


konkurs krasomówczy
Katarzyna Wyszyńska-Karłoska  (2005)
Paulina Najdychor (2009)
Amelia Kurjaniuk (2012)

konkurs fizyczny
Mateusz Dębowski (2006)
Martyna Matwiejuk (2013)
Dawid Kuczawski (2013)
Anna Głowińska (2014)
Alicja Marczewska (2014)
Karolina Domańska (2015)

konkurs języka angielskiego
Katarzyna Kurowska (2009)
Gustaw Tomkowski (2009)
Kulupa Karolina (2016)
Łęska Aleksandra (2016)

konkurs języka hiszpańskiego
Sonia Hryciuk (2015)

konkurs chemiczny
Aleksandra Kimicka (2009)

konkurs geograficzny
Karol Pawłowski (2011)


konkurs języka polskiego
Idalia Błażejczyk (2012)
Joanna Migasiuk (2012)
Alicja Marczewska (2014)

konkurs historyczny
Karol Aleksandrowicz (2012)
Zuzanna Maksymiuk (2012)

konkurs matematyczny
Maciej Szczepański (2014)

KONKURS  BIBLIJNY
Małgorzata Neścioruk   II miejsce (2003)
Martyna Matwiejuk  II miejsce (2012)
Izabela Olędzka  I miejsce (2013)
Julia Korpysz  II miejsce (2014)

ZŁOTE PIÓRO
Katarzyna Major   (2007)
Paulina Szymańska  (2007)
Wojciech Krawczyk  (2008)
Żaklina Szewczuk  (2008)
Patrycja Lesiuk (2009)
Alicja Marczewska (2014)
Martyna Nowak (2014)
Maciej Paczóski (2014)
Karolina Domańska (2015)
Aleksandra Wilczyńska (2015)

DIAMENTOWE PIÓRO
Wojciech Krawczyk  (2009)

NAGRODA  DYREKTORA  KATOLICKIEGO  GIMNAZJUM
2008   Patrycja Lesiuk
2009   Patrycja Lesiuk  (dwukrotnie)
2010   Patrycja Lesiuk 
2010   Diana Różańska
2011   Martyna Matwiejuk  (dwukrotnie)
2012   Anna Głowińska  (dwukrotnie)
2013   Alicja Marczewska (dwukrotnie)
2014   Alicja Marczewska
2014   Karolina Popławska


MISTRZOWIE EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH 2008-2016

2015/2016
1. Michał Marczewski (98%)
2. Karolina Popławska (96%)
3. Mateusz Choda (96%)

2014/2015
1. Julia Przygoda (96%)
2. Daniel Byszuk (95%)
3. Honorata Panasiuk (94%)

2013/2014
1. Alicja Marczewska (99%)
2. Anna Głowińska (96%)
3. Bartosz Lesiuk (95%)
3. Martyna Nowak (95%)

2012/2013
1. Pola Ziętecka (95%)
2. Patrycja Lachowicz (93%)
3. Konrad Szewczuk (93%)

2011/2012
1. Szymon Waśkiewicz (97%)
2. Paweł Denicki (94%)
3. Maciej Jakuszko (93%)
3. Martyna Stasiuk (93%)

2010/2011
1. Lidia Bondarzewska (95%)
2. Karol Pawłowski (93%)
2. Karolina Kisielewska (93%)
3. Natalia Kościowska (92%)

2009/2010
1. Patrycja Lesiuk (92%)
2. Wojciech Tymoszuk (89%)
3. Agata Zradzińska (86%)

2008/2009
1. Katarzyna Kurowska (95%)
2. Jakub Cydejko (93%)
3. Patryk Derlukiewicz (93%)
3. Michał Kościowski (93%)
3. Wojciech Krawczyk (93%)

2007/2008
1. Marlena Sala (91%)
2. Tomasz Szabluk (90%)
2. Żaklina Szewczuk (90%)
3. Aleksandra Chaberska (88%)
3. Maciej Tymoszuk (88%)

Kalendarz KG 2017/2018
Zajęcia dodatkowe
Dziennik elektroniczny
KSP
Matematyka dla uczniów
Polecamy




Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło